Spojení zkušeností a moderních technologií

Od nového školního roku se systém SAS stává součástí projektu Edookit. Všem stávajícím uživatelům SAS se otevírá jedinečná možnost získat nejmodernější online nástroje pro výuku.

edookit-a-sas

Vážení uživatelé i náhodní návštěvníci těchto stránek,
dovolujeme si Vám oznámit, že po důkladných přípravách a jednáních se Systém agend pro školy (SAS) stává součástí projektu Edookit.

Z hlediska základního fungování se pro uživatele systému SAS nic nezmění a mohou ho používat nadále bez jakýchkoliv změn. Tým, který systém SAS doposud vyvíjel, zůstane zachován v původním složení a bude nadále poskytovat plnou technickou podporu a systém SAS vyvíjet.

Všem stávajícím uživatelům systému SAS se otevírá nová jedinečná možnost získat nejmodernější online nástroje pro výuku, elektronickou žákovskou, třídnici, hodnocení, e-learning, komunikační síť pro rodiče a žáky a mnohé další moderní online funkce.

Pevně věříme, že spojení dvaceti pěti let zkušeností se školní administrativou (SAS) a nejmodernějších online technologií (Edookit) Vaší škole otevře zcela nové možnosti ve výuce, umožní sloučení všech školních elektronických agend do jednoho systému a zároveň Vaši školu zatraktivní pro stávající i nové žáky a jejich rodiče.

Další informace přímo od týmu SAS se budete moci dozvědět na semináři, který se koná 20. září v Praze a 22. září v Brně. Na semináři Vám představíme nejnovější verzi SAS 8.0 a mnoho dalších novinek.

S úctou,
Váš tým SAS a Edookit